فروش فوری ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

معرفی اجمالی کتاب ارزشمند <<اقیانوس علم و معرفت>>:

آنچه در این کتاب از نظر خواننده گرامی می گذرد عبارت است از :
 - ناگفته های فراوان در مورد احوالات و نظرات علمی و سلوکی حضرت علامه (ره)
 - احوالات اساتید عظیم الشان این اسطوره بی نظیر علم و معرفت 
- عرفان علامه (ره)
- شاگردان علامه (ره)
- پرسش و پاسخ های بسیار سودمند
- پاسخ  های مستدل به شبهات علیه فلسفه و عرفان 
- و در آخر، خوب است به این نکته اشاره شود که نویسنده محترم، عین عبارات و نص کلمات حضرت علامه را در اقیانوس علم و معرفت نقل نموده است ..

سایر اخبار


در آستانه نوروز 96 آژانس‌های گردشگری بر اساس علاقمندی مسافران، بیشترین تبلیغات را برای چین، هند، امارات، ترکیه و باکو انجام می‌دهند.
در حالی که برخی از خانم‌ها با تمایل و اشتیاق موهایشان را با استفاده از رنگ موها، به رنگ خاکستری و دودی در می‌آوردند، بسیاری دیگر از دیدن موی سفید رنگ می‌ترسند. دانشمندان بر روی نحوه پیشگیری از سفید شدن مو سخت کار می‌کنند و به نتایجی هم رسیده‌اند. اگر شما هم در این مورد حساس هستید و می‌خواهید عواملی که در سفیدی مو نقش دارند را بشناسید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید:
این مواد فرازمینی که توسط محققان روسی از دانشگاه 'فدرال اورال' با همکاری محققان ایرانی کشف شده است در واقع شبیه شهاب سنگ هستند که براساس گمان اولیه دانشمندان، هم سن منظومه شمسی ما و حدود 4.5 میلیارد ساله است.
تحقیقات جدید حاکی از آن است که بچه‌های نخست خانواده از آنجا که از نظر ذهنی بیشتر توسط والدین برانگیخته می‌شوند، نسبت به خواهر و برادران بعد از خود باهوش‌ترند.
از تاریخچه ماساژدرمانی و اسناد تاریخی متوجه می شویم، ماساژ قدیمی ترین شکل درمان جسم و روح است. یکی از نخستین مراجع مکتوب در رابطه با ماساژ را می توان در کتاب طبی سنتی چینی یافت که تاریخ آن به قبل از میلاد باز می گردد که در آن ماساژ ماهیچه ها و پوست از شایعترین شیوه های درمان است.
اوایل ماه جاری میلادی بود که مسئولان رهگیری انفجارهای اتمسفری آمریکا متوجه اتفاقی غیر معمول در اقیانوس اطلس و در مجاورت ساحل برزیل شدند. در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی در تاریخ ششم فوریه امسال، شهاب سنگی که ابعاد آن به اندازه یک اتاق نشیمن بود وارد جو زمین شد و در حالی که سرعت آن به بیش از 34 هزار مایل در هر ساعت می رسید، با انرژی فوق العاده بالایی منفجر شد. سوال شما هم این است که شدت این انفجار چقدر بود؟ انرژی حاصل از انفجار سیزده هزار تن تی ان تی، یا انرژی بیشتر از بمب اتمی که بر روی شهر هیروشیما رها شد را تصور کنید!
سال هاست که دانشمندان متوجه شده اند که ستاره ای موسوم به Gliese 710 تا چند میلیون سال بعد، به زمین فوق العاده نزدیک خواهد شد. اما یک تحلیل جدید مشخص کرده این ستاره حتی از آنچه ما فکر می کنیم هم به ما نزدیک تر است و در این زمان ممکن است با خود دسته ای خطرناک از ستارگان دنباله دار را به همراه بیاورد.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر