نماز شب سیزدهم ماه رجب 1394/2/8

به گزارش سرويس خبري پايا بوک به نقل از بيتوته :

  

 

 

بدانكه مستحبّ است در هريك از ماه رجب وشعبان ورمضان آنكه در شب سيزدهم دو ركعت نماز بگذارند درهر ركعت حمد يك مرتبه و يس و تَبارَكَ المُلْكُ و توحيد بخوانند .

  

 

در شب چهاردهم چهار ركعت به دو سلام ( دو نماز دو رکعتی ) به همين كيفيّت .

  

 

درشب پانزدهم شش ركعت به سه سلام ( سه نماز دو رکعتی ) به همين كيفيّت از حضرت صادق عليه السلام مرويست كه هر كه چنين كند جميع فضيلت اين سه ماه را دريابد و جميع گناهانش

  

 

 

غير از شرك آمرزيده شود.

 

سایر اخبار


بمب هیدروژنی با یک بمب اتمی معمول، مانند بمب هایی که آمریکا در اواخر جنگ جهانی دوم در ژاپن به کار گرفت، تفاوت دارد. دو بمب اتمی که آمریکا بر روی هیروشیما و ناگازاکی انداخت در مجموع 200 هزار کشته به جای گذاشت.
آژانس فضایی ژاپن یعنی JAXA تایید کرده ماموریتی که هدف آن بررسی فناوری مورد نیاز برای جمع آوری زباله‌های فضایی بود، با شکست رو به رو شده است.
مهم ترین علت برای اینکه دانشمندان ناسا بر موضوع زندگی در مریخ تمرکز کرده اند واضح است. شرایط در این سیاره بیش از هر سیاره ای شبیه به زمین است. حال سیاره زهره را تصور کنید که 96 درصد از جو آن از کربن دی اکسید تشکیل شده و میزان فشار در آن 92 برابر بیشتر از زمین است.
محققان در ایستگاه فضایی بین المللی ویدیوی بسیار نادری از رعد و برق آبی را در دوربین‌های خود ثبت کرده‌اند تا تمامی ساکنان زمین بتوانند پدیده‌ای را که تنها خلبانان موفق به دیدن آن می‌شوند، مشاهده کنند. این نوع آذرخش‌ها از سطح زمین قابل دیدن نیستند، زیرا تنها در ارتفاع بالاتر از طوفان‌ها رخ می‌دهند و به این ترتیب هواپیماهایی که بالایی ابرها حضور دارند، می‌توانند این پدیده را ببینند. در اقدامی به منظور مطالعه بهتر رعد و برق‌های آبی رنگ، محققان از فضانوردان در ایستگاه فضایی خواستند تا از این پدیده عکاسی کنند.
فولکس واگن اخیرا اعلام کرد که 2 میلیارد دلار از بودجه خود را بر روی خودرو های الکتریکی سرمایه گذاری می کند.
اینجا بهشتی برای عاشقان سِلفی و کابوسی برای افرادیِ که از ارتفاع وحشت دارن. موقع عبور، بهتره که به پایین نگاه نکنین چون خدا می دونه که بعدش چه اتفاقی می افته.
برای خیلی از ما که رایج ترین نوشیدنی کشورمان چای بوده، تفاوت انواع قهوه در هاله ای از ابهام است. برای مثال وقتی که منوی کافه یک رستوران را باز می کنیم لیست بلندی از اسم ها را می بینیم که تفاوت شان برایمان خیلی ملموس نیست و اکثر اوقات انتخاب ما برای کسب تجریه و تصادفی صورت می گیرد و ممکن است فنجان قهوه ای که روبرویمان قرار می گیرد خیلی هم مورد پسندمان نباشد و با مزاجمان سازگار در نیاید.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر