کتابشناسی تاریخ تشیع منتشر شد 1395/11/11
مشخصات:
کد کالا:  1335
 
دسته‌بندی:  دانشگاهی
 
موضوع:  کتابشناسی
 
نویسنده:  زهره اخوان مقدم - سید مجید نبوی - رضا مرادی سحر
 
 
ناشر:  انتشارات دانشیاران ایران
 
قطع:  رقعی
 
سال انتشار:  1395
 
 
نوع جلد:  شومیز
 

تعداد صفحات:  72

قیمت: 60,000 ریال

سایر اخبار


رکنا: خواب ماندن مردی که قرار بود در جریان انتقام عشقی در نقش گورکن وارد شود، سبب شد تا رقیب زخمی به طور معجزه‌آسا به زندگی بازگردد.
سازمان هواشناسی خوزستان:دمای استان خوزستان در سایه ۵۴ و در آفتاب ٦٥ درجه است.
طی تحقیقات صورت گرفته، ژن خاصی در خانم‌ها توانایی آنها را برای خواندن احساسات و ذهن افرادبالا می‌برد.
کودک ممکن است در زمینه‌های مختلف با مشکل روبه‌رو شود که درک آن برای خانواده گاه سخت به نظر می‌رسد. والدین تمایل دارند، کودکشان براحتی مطالب درسی را یاد بگیرد و حتی بسیاری مواقع انتظار دارند که از سایر هم سن و سال‌های خود عملکرد بهتری داشته باشند.
کارشناس علوم قرآنی گفت: در شب پایانی ماه مبارک رمضان غسل کردن، زیارت امام حسین (ع)، خواندن سوره‌های "انعام"، "کهف" و "یس" بسیار مورد تاکید قرار گرفته است و به جای این اعمال از ثواب بسیار زیادی برخوردار است.
آدمای زیادی هستن که از رکود و زندگی روزمره لذت نمیبرن و همیشه دلشون میخواد که تجارب مختلفی کسب کنن و با آدم ها و فرهنگ های متفاوتی آشنا بشن. جهان گردی برای خیلی از ماها یکی از بزرگترین آرزوهامونه اما شاید به خاطر سبک زندگیمون از پسش برنیاییم
آبشار ونتا رپید Venta Rapid که در زبان لتونی ونتاس رومبا هم نامیده می شود، تنها 2 متر ارتفاع داشته و یکی از کوچک ترین آبشارهای جهان می باشد، اما ارتفاع کم این آبشار با عرض چشمگیر آن جبران شده است. عریض ترین حالت این آبشار که در زمان سیل های بهاره رخ داده و به رقم 270 متر می رسد که همین موضوع آن را به عریض ترین آبشار اروپا تبدیل می کند. حتی تابستان ها که آب کمتری در مسیر این آبشار جریان دارد، عرض آن در حدود 250 متر است.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر