گوگل ربات های برگزیده در مسابقه سفر به ماه را اعلام کرد

براساس قوانینی که گوگل برای این رقابت در نظر گرفته، شرکت کنندگان تا آخرین روز سال 2016 مهلت داشتند تا طرح خود را ارسال کنند. از میان این شرکت ها، پنج شرکت توانسته اند نظر مثبت گوگل را جلب کنند. هر یک از آنها که بتواند طرح خود را تا آخرین روز سال 2017 آغاز کند یک جایزه بیست میلیون دلاری از گوگل می گیرد و ده میلیون دلار باقی مانده نیز طی مراحل بعد پرداخت می شود.


این شرکت ها ملزم نیستند که طرح خود را تا پایان سال 2017 تکمیل کنند. به موجب این قانون ،ربات ها می توانند پیش از فرود روی ماه کمی بیشتر در اطراف آن به چرخش درآیند و اگر تا پیش از به پایان رسیدن سال 2017 ربات به سوی ماه پرتاب شده باشد، مشکلی در دریافت جایزه وجود نخواهد داشت. البته نخستین شرکتی که این ماموریت را به پایان برساند همیشه افتخار لقب اولین شرکت خصوصی در سفر به ماه را مال خود خواهد کرد.


در ادامه تصاویری از طرح های ارسالی به گوگل را مشاهده می کنید:

 

 

moon

 

 

moon

 

 

moon

 

 

moon

 

 

moon

 

 

 

سایر اخبار


اخیرا تصاویری از ماشینی که باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا با آن رفت‌و‌آمد می‌کند در برخی رسانه‌های آمریکایی منتشر شده است و از این ماشین به عنوان مجهزترین و امن‌ترین ماشین روسای‌جمهور دنیا یاد شده است.
در مطالعه اخیری که درباره احتمال زنده ماندن بیماران تحت عمل جراحی قلب باز صورت گرفت، محققان در کمال شگفتی دریافتند که زوج هایی که روابط زناشویی خوبی دارند و احساس خوشبختی می کنند، به میزان 3-2 برابر بیشتر شانس بهبودی و زنده ماندن دارند.
همه اساتید دانشگاه می توانند جزواتی را که به دانشجویان می دهند را در قالب کتاب، چاپ کنند و 15% حق التالیف بگیرند.
قیمت تبلت در بازار
یک خبر بد برای مردها، کوتاهی مو با کاسه دوباره در راه است. برای اینکه به طور کامل آلوده به این مدل موی مضحک نشوید، همچنان وقت دارید.
خانم ها معمولا به زیبایی موهای خود بسیار اهمیت می دهند اما واقعا چگونه می توان با آلوپسی یا ریزش مو و کچلی کنار آمد؟!در اینجا می خواهیم داستان خانمی را بیان کنیم که علارغم داشتن موهای بسیار زیبا، به ناگهان با آلوپسی مواجه شد. تریسی که در یک خانواده آسیایی به دنیا آمده، جایی که مهد شامپوهای مقوی است، زمانی که به منظور کاهش استرس های خود قصد سفر به مکزیک را داشت، با کچلی مواجه شد که به گفته او به اندازه یک سکه بود.
وقت آن فرا رسید که لباس ها و کفش های زمستانی را کنار بگذارید. باید به کمد خود نگاهی کنید و هر آنچه به زمستان مربوط است را از جلوی دست کنار بگذارید و آنهایی که مناسب بهار و تابستان است را در دسترس قرار دهید.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر