امام صادق امام شیعیان نیست! 1394/2/9

 به گزارش سرويس خبري پايا بوک به نقل از رهبران شيعه :

 

 

«عبدالرحیم ملا زاده» مدیر شبکه وهابی وصال فارسی، در اظهاراتی عجیب و مضحکي که در یکی از برنامه های جدید خود مطرح کرد، گفت: امام جعفر صادق رافضی (شیعه) نبود و به

 

 

امامت و عصمت اعتقادی نداشت بطوری که آن حضرت حتی با رافضیان (شیعیان) مناظره می کرد.

 

 

 

گفتنی است «ملا زاده» چهره وهابی ساکن لندن است که برای تخریب مذهب شیعه و پیروان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از رژیم آل سعود حمایت مالی می شود.او سال گذشته

 

 

با کمک وهابیون شبکه وصال فارسی را راه اندازی کرد و به تخریب شیعیان و مذهب تشیع می پردازد. «ملا زاده» همواره به مطرح کردن ادعاهای عجیب و غریب در مورد شیعیان، می پردازد.

 

 

قابل ذکر است امام جعفر صادق علیه السلام استاد روؤسای چهار مذهب فقهی اهل سنت یعنی مالک، شافعی، أبوحنیفه و احمد بن حنبل بوده است.

سایر اخبار


مدت زیادی تا شروع سال جدید باقی نمانده است و احتمالا شما هم مانند خیلی های دیگر دارید برای ایام عید برنامه ریزی می کنید و در این فکر هستید که به کجا سفر کنید. هدف از سفر مخصوصا در نوروز مشخص است، از تن به در کردن خستگی و کسب آرامش و شاید دیدن جایی جدید. فرقی ندارد که هدفتان سفر به خارج کشور باشد یا یکی از مقصدهای گردشگری داخلی را انتخاب کرده باشید، در هر صورت باید یاد بگیرید چطور تعطیلاتتان را بدون استرس سپری کنید و آرامشی که دنبالش هستید را بدست آورید. الی گشت در اینجا ترفندهایی را به شما یاد می دهد که با یادگیری آنها می توانید تعطیلاتی فراموش نشدنی را پست سر بگذارید. در ادامه با ما باشید:
سازمان فضایی ناسا در یکی از تصاویر جدید خود به نمایش عکسی رنگی از قطب جنوب سیاره مشتری و جو چرخنده آن پرداخته است.
آئودی ادعا می‌کند که مدل های جدید RS3 اسپورت‌بک در ۴٫۱ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد. نمایش وضعیت نهایی این هاچ بک نشان دهنده دریچه‌های هوای اضافی در ساختار آن است.
بمب هیدروژنی با یک بمب اتمی معمول، مانند بمب هایی که آمریکا در اواخر جنگ جهانی دوم در ژاپن به کار گرفت، تفاوت دارد. دو بمب اتمی که آمریکا بر روی هیروشیما و ناگازاکی انداخت در مجموع 200 هزار کشته به جای گذاشت.
آژانس فضایی ژاپن یعنی JAXA تایید کرده ماموریتی که هدف آن بررسی فناوری مورد نیاز برای جمع آوری زباله‌های فضایی بود، با شکست رو به رو شده است.
مهم ترین علت برای اینکه دانشمندان ناسا بر موضوع زندگی در مریخ تمرکز کرده اند واضح است. شرایط در این سیاره بیش از هر سیاره ای شبیه به زمین است. حال سیاره زهره را تصور کنید که 96 درصد از جو آن از کربن دی اکسید تشکیل شده و میزان فشار در آن 92 برابر بیشتر از زمین است.
محققان در ایستگاه فضایی بین المللی ویدیوی بسیار نادری از رعد و برق آبی را در دوربین‌های خود ثبت کرده‌اند تا تمامی ساکنان زمین بتوانند پدیده‌ای را که تنها خلبانان موفق به دیدن آن می‌شوند، مشاهده کنند. این نوع آذرخش‌ها از سطح زمین قابل دیدن نیستند، زیرا تنها در ارتفاع بالاتر از طوفان‌ها رخ می‌دهند و به این ترتیب هواپیماهایی که بالایی ابرها حضور دارند، می‌توانند این پدیده را ببینند. در اقدامی به منظور مطالعه بهتر رعد و برق‌های آبی رنگ، محققان از فضانوردان در ایستگاه فضایی خواستند تا از این پدیده عکاسی کنند.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر