امام صادق امام شیعیان نیست! 1394/2/9

 به گزارش سرويس خبري پايا بوک به نقل از رهبران شيعه :

 

 

«عبدالرحیم ملا زاده» مدیر شبکه وهابی وصال فارسی، در اظهاراتی عجیب و مضحکي که در یکی از برنامه های جدید خود مطرح کرد، گفت: امام جعفر صادق رافضی (شیعه) نبود و به

 

 

امامت و عصمت اعتقادی نداشت بطوری که آن حضرت حتی با رافضیان (شیعیان) مناظره می کرد.

 

 

 

گفتنی است «ملا زاده» چهره وهابی ساکن لندن است که برای تخریب مذهب شیعه و پیروان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از رژیم آل سعود حمایت مالی می شود.او سال گذشته

 

 

با کمک وهابیون شبکه وصال فارسی را راه اندازی کرد و به تخریب شیعیان و مذهب تشیع می پردازد. «ملا زاده» همواره به مطرح کردن ادعاهای عجیب و غریب در مورد شیعیان، می پردازد.

 

 

قابل ذکر است امام جعفر صادق علیه السلام استاد روؤسای چهار مذهب فقهی اهل سنت یعنی مالک، شافعی، أبوحنیفه و احمد بن حنبل بوده است.

سایر اخبار


حاک گربه و معرفی ان
نکات مفید برای خرید خاک و ظرف خاک گربه
گزارش‌ها در روز دوشنبه حاکی است قطر یک پرونده شکایت گسترده علیه کشورهای عربستان، بحرین و امارات در سازمان تجارت جهانی گشوده است.
دانش‌آموز انگلیسی که برای امتحان فیزیک آمادگی نداشت، از روش عجیبی برای تقلّب استفاده کرد که تاکنون نظیر نداشته است.
پارک ملّی جیانگسو در کشور چین یکی از جاذبه‌های مهّم گردشگری این استان است که هر ساله تعداد زیادی توریست برای دیدن آن، به این منطقه سفر می‌کنند.
مرد میانسال پاکستانی با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند که موجب شده است، همه از وی دوری کنند و بیماری او را مسری بدانند.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر